52 Doosan ekskavaatorit töötab torujuhtme projekti jaoks

26/02/2019

Aasta pärast Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) ehituse alguse tähistamist aitavad 52 Doosan ekskavaatorit Kreeka territooriumil ehitada umbes 360 km pikkust torujuhet.

Bonatti ja J&P Avaxi ühisettevõte sõlmis eelmise aasta märtsis EPC (Engineering, Procurement, Construction) lepingu ca 760 km pikkusest torustikust ehitamiseks ning valis välja 52 võimsat ja usaldusväärset Doosan roomikekskavaatorid kaevetöödeks, mis aitavad paigaldada 48-tollise (1,2 m) läbimõõduga torusid.

Aadria mere torujuhtme projekt läbib Kreeka ja Albaania Kreeka-Türgi piirist Itaaliasse Lecce provintsis, võimaldades maagaasi transportimist Kaspia mere piirkonnast (Aserbaidžaanist) Itaalias ja Euroopas lõunakoridori kaudu. See projekt aitab kaasa Euroopa energiaressursside mitmekesistamisele; gaas jõuab Itaaliasse Kaspia mere suudmest ja levitatakse edasi kogu Euroopas.

Valikusse langesid 52 Doosan roomikekskavaatorit, mis on 30 tonnist 55 tonnini (10 DX300LC-5, 20 DX340LC-5, 10 DX380LC-5 ja 12 DX530LC-5). See on hästi kaalutletud valik, mis põhineb peamiselt tootlikkuse, kasutusmugavuse ja usaldusväärsuse omadustele seda kõike iseloomustasid Doosani masinad.

„Ekskavaatori brändi valik alustati 8 konkurendi analüüsimisega ja otsus langes Doosanile pärast tehniliste omaduste hoolikat hindamist.” John Joannov, ettevõtte juht, ütles: „Doosan masinatel on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ja madal kütusekulu, mis pärast mitme kuu kasutamist seda kinnitab ning need on kooskõlas tehnilistes andmetes esitatud väärtustega. Näiteks torujuhtmete käitlemiseks olid Doosan ekskavaatorid ainus kaubamärk, mis vastas vajalikele nõuetele, kasutades 53-tonnist mudelit konkurentide 60/70-tonnise mudeli vastu, võimaldades seega säästa seadmete ostmisel ja nüüd kütuse tarbimisel. ”

DX530 on turul saadaolev laiema alusvankriga ekskavaator ja tänu sellele pakub masin 360 ° juures parimat tõstevõimet.

tagasi uudiste lehele